Gizlilik ve Kullanım Şartları

Jackharbour' u  ziyaret ettiğiniz veya ürün satın almak istediğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz.

Jackharbour'u ziyaret etmek veya ürün satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar

"Jackharbour" : , www.jackharbour.com online ve perakende deniz sporuna yönelik giyim ve aksesuar ürünleri satış ve servis hizmetleri veren tüzel kişiliktir.

"Kullanıcı" : Jackharbour'u ziyaret eden ve/veya ürün satın alan kişiyi ifade eder.

“Hizmet”: Kullanıcının Jackharbour sitesinden ürün satın alma işlemini ifade eder.

Jackharbour Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Jackharbour'un sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır.

Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Sitedeki haber ve bölümler hakkında görüş bildirme, ürünler hakkında yorum yapabilme, kampanya ve hediye çeklerinden yararlanabilme, özel günlerde ( yılbaşı, doğumgünü, vb.) hediye alabilmek bunların başlıcalarıdır. Bu bölümleri kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekecektir.

Kişisel Bilgiler

Jackharbour, üyelerin katılımıyla zenginleşecek, paylaşımcı ve katılımcı bir deniz giyim ticaret internet sitesi olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda sizleri tanımak ve tercihlerinizi takip etmek amacıyla, sitemize üye olurken kendinize ve ilgi alanlarınıza dair kişisel bilgileri bizimle paylaşmanız istenebilir.

İstediğiniz takdirde onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacak, sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek, kampanyaları duyurmak, ve özel günlerde ( yılbaşı, doğumgünü vb.) için kullanılacaktır.

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmak ve sitemize üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. İstediğiniz takdirde, sitedeki bilgilerinizi güncelleyebilir, e-posta iletişim onaylarınızı iptal edebilirsiniz.

Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayarak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Değişiklik Hakları

Jackharbour, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Jackharbour herhangi bir zamanda Kullanım Şartlarına yeni eklemeler yapabilir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez Jackharbour.com'da yayınlanacak, ayrıca Kullanıcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu yüzden Kullanıcıya ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk Kullanıcıya ait olacaktır. Kullanıcı, Jackharbour'u kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Yaş Sınırlaması

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, Jackharbour'a üye olup satın alma işlemi yapamayacağınızdan velinizin onayıyla onun üyeliği üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerin Korunumu

Jackharbour, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir.Jackharbour'da veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla Jackharbour “Global Sign”nin güvenlik kapsamı içindedir.

Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir. Buna rağmen, ürün satın alma işlemlerinde, kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır. Jackharbour üzerinden yapacağınız işlemler için belirli bir aşamadan sonra Üye Girişi yapmanız ve işlemlerinizi kişisel bilgilerinizle tamamlamanız istenecektir. Eğer ortak bir bilgisayar kullanıyorsanız, işlemleriniz tamamlandıktan sonra çıkış işlemi yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde üyelik işlemleriniz ya da satın almış olduğunuz hizmet üzerinde 3. kişiler tarafından yapılabilecek işlemlerden Jackharbour sorumlu olmayacaktır.

Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim veya adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakla başvurması halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilecektir. Bu durumda, kayıtlarda bulunan irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunulamayacak durumda olmamızdan Jackharbour sorumlu olmayacaktır.

İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Jackharbour, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar. 

 İptaller, Ertelemeler ve İadeler

 

Kullanıcı İlişkileri

Jackharbour, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Jackharbour'un diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Jackharbour, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan Kullanıcının kendisi sorumludur.

Sözleşmenin Yürürlüğe girmesi

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.  
 

Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.  

İletişim

Kullanıcı, Jackharbour ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.

E-Posta: i

Istanbul

Bağdat cad. No:62/5 Kızıltoprak / Istanbul  

Tel : +90 216 550 57 93

Fax: +90 216 550 57 94

 

Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekliyle sunabilmektir.

Saygılarımızla.