Hakkımızda

MARKA KÜNYESİ
 
Denizci karakteri ve deniz merkezli grafik tasarımları ile ürünlerini Akdeniz insanının sıcaklığına yakışır şekilde tasarlayan JH, denizcilere yönelik bir spor giyim markasıdır.
 
TÜRKİYE'DE JACKHARBOUR
 
Ülkemiz dışında İtalya ve Yunanistan’da marin tekstil alanında faaliyet gösteren JACKHARBOUR Nisan 2013 itibarıyla Türk denizcileriyle buluştu.
 
JACKHARBOUR STİLİ
 
Yelkencilere, scuba’ya gönül vermiş dalış severlere, sörf tutkunlarına, kısacası tüm denizcilere yönelik tekstil ürünleri üreten JH, 200 e yakın farklı modelden oluşan marin koleksiyonu ile bu sezon da denizcilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlandı.
 
Jackharbour dizaynırları 2013 bahar ve yaz günlerinde giyilecek rahat, şık ve denizciye özgü kreasyonlarını, bu kez Türk denizcilerin beğenisine sundu.
 
INTERNETTE JACKHARBOUR
 
Internet üzerinden de alışveriş imkanı sunmaya başlayan Jackharbour ürünlerine sahip olmak için web sitemiz hizmetinizdedir.
 
KOLEKSİYON TASARIM
 
JACKHARBOUR'un 2014 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonunda, deniz odaklı tasarlanmış renkli ve sıcak grafikler ile özgür ve rahat giyime odaklanmış ürünler yer almaktadır. Bu yeni koleksiyon, denizin ruhuna ve stiline uygun olarak özenle ve heyecanla tasarlanmış ve üretilmiştir. Dünya denizcilerinin trendlerini yakından takip ederek yaratılan JH modelleri, denizci bakış açısı ve felsefesi gözetilerek hem satış, hem de tasarım ekibi tarafından detaylıca değerlendirilmiştir. 2014 marin koleksiyonumuz JH karakterine uygun ve yepyeni bir koleksiyon olarak denizcilere sunulmuştur.
 
KALİTE ANLAYIŞI
 
JH Marin Koleksiyonun üretim sürecinde tüm grafik tasarımların deniz karakterli olmasına dikkat edilmesi, ürünlerin özel kalitesi, doğru fiyatlandırılması, müşterimize teslim zamanı ve total müşteri memnuniyeti sağlanması toplam kalite anlayışımızın ana hatlarıdır. JH için çalışan tüm ekip, JH ruhuna sahip, denizci gözüyle bakabilen, sektöründe eğitimli kişilerden oluşmaktadır.
 
ÜRÜNLER
 
Farklı renk ve dizaynda hem kadın hem de erkek için bisiklet ve polo yaka t-shirtler, askılı ve kolsuz atletler, kapişonlu sweatshirtler , polarlar, şapkalar ve rengarenk bandanalar siz denizciler için tasarlandı.