Teslimat ve İade

 

Siparişin Teslimat Süresi

 

Jackharbour'dan sipariş verdiğiniz herhangi bir ürün, İstanbul içi en geç 3 iş günü, İstanbul dışı en geç 7 iş günü içinde elinize ulaşır. Belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.

 

Siparişleriniz maximum 24 saat içerisinde değerlendirmeye alınır. Akabinde kargo’ya teslim edilerek; adresinize gönderilir.

 

İstanbul il sınırları dahilinde 100 TL'nin altındaki siparişleriniz için kargo ücreti alıcıya aittir. 100 TL'nin üzerindeki siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. İstanbul dışına gerçekleştirilen gönderilerin kargo masrafı yine alıcıya aittir. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti alınmaz. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ürünlerimizin ulaşım süresi en geç 15 iş günüdür.

 

 

Siparişiniz bizim için önemlidir!

 

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

 

Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

 

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

 

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

 

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

 

 Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde firmamızın stoklarında nadiren de olsa bulunmayan veya renk seçeneklerimizde kalmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

 

Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecek ve alternatif başka ürün veya ürün beklenmesi gibi seçiminiz sorulacaktır.

 

Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

 Haftasonu Siparişleri

Cuma günü 17.00 ile Pazar 24.00 saatleri arasında verilen siparişler Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır.

Cuma günü 17.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir.

Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.