Sailplus

Sailplus

sailplus

Ege ve Akdeniz’in deniz dünyasını ve deniz kültürünü yaşamak, öğrenmek ve paylaşmak isteyen, bunu yaparken de doğayla, sporla ve eğlenceyle tatilini zenginleştirmeyi ve farklılaştırmayı planlayan herkesin, aradığı tatili bulmasına olanak sağlamayı amaç edinmiş bir site Sailplus. Hareketsiz, durağan ve sıradan tatil anlayışının yerine neşeli, heyecanlı ve paylaşımı bol bir tatil keyfi yaşamak isteyenlerin istediklerini bulabileceği bir adres.

Denize açılıp, yelken yapmayı öğrenirken, hem karadan yolu bile olmayan bakir ve ıssız koylarda denizleri yaşayabilir, bu koylardaki antik kentleri gezebilir, binlerce yıllık taşlara dokunabilir, hem sualtı dünyasını keşfedebilir, dalış eğitimleri ve günlük dalışlar yapabilir, düzenlenen birbirinden heyecanlı yelken yarışlarındaki ekiplere katılabilir, bir anda kendinizi göklerden Denizler Ülkesine paraşütle süzülürken bulabilir, denizde geçirdiğiniz bir günün ertesinde ormanlar ve nehirler arasında üstü açık ciplerle yapılan safari turlarına katılabilir, farklı lezzetleri tadabilir ya da sıcak güneş ve serin mavi suların koynunda geçirilen bir yaz gününün akşamında eğlence mekanlarında, konser ya da aktivitelerle eğlenebilir ve tüm bunları kendi branşlarında tanınan, bilinen tecrübeli, bilgili deniz ve doğa insanlarıyla paylaşarak yaşayabilirsiniz.

Kendi teknenizin kaptanı olmak için istediğiniz boy ve tipte bir tekne kiralayabilir, çocuklarınızı yelken ve denizcilik eğitimlerinin de içinde bulunduğu ormanların ve denizin yanı başındaki yaz kamplarına gönderebilirsiniz.

Denizlerin ötesinde berisinde güzel bir hafta sonu geçirebilir, yeni aldığınız teknenizde bilgi ve tecrübelerinizi arttırmak için size uygun eğitimler alabilir, Akdeniz’in farklı deniz kültürlerini yaşamak için İspanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan denizlerinde hem eğitim alabilir hem de gezilere katılabilirsiniz.

Ve daha da ötesi, şayet günün birinde dünya turuna çıkmayı planlıyorsanız, size özel ve bilgi becerinize yönelik dünya turuna hazırlık eğitimleri alabilirsiniz.

Tüm bunların hepsini Sailplus ile gerçekleştirebilir, denizler dünyasının mavi günlerini heyecan ve keyif içinde yaşayabilirsiniz.

Yepyeni tatiller, birbirinden farklı, unutulmayacak bambaşka günler için…

Sailplus… Plus tatiller…